Adana Ankara Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Adana ve Ankara 2 büyük kent arasında çok fazla ev taşıma işlemi gerçekleşmektedir.  En çok sorulan sorulardan Adana Ankara arası ev taşıma fiyatları ne kadar ne nasıl hesaplanır olarak görünüyor. Bizde Adana evden eve nakliyat firması olarak bu konuda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istedik.

Adana Ankara Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Adana Ankara arası yaklaşık 450 kilometre mesafedir. Bu durumda Adana Ankara evden eve nakliyat fiyatlarına mesafe baz alınır. Bununla birlikte oda sayısı, eski ev ve yeni ev kat yüksekliği de hesaplanarak evden eve taşımacılık fiyatları hesaplanır. Adana asansörlü taşımacılık ve asansör kullanılmayan ev taşıma fiyatları değişir. Bu durumda Adana Ankara arası ev taşıma fiyatları asansörlü olarak 4000₺ den başlar .Asansör kullanılmayan işlerde ise 200-400 arası daha düşük çıkar. Tabi bu rakamlar yapılan ekspertiz sonrası netlik kazanır.

 

 

Adana Ankara Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürer ?

Adana Ankara arası ev taşıma mesafe çok uzak olmadığında beklenenden kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Metro Nakliyat firmamız geniş araç filosu ve son model araçları ile ekspres olarak evden eve taşıma hizmeti vermektedir. Araçlarımızda her zaman 2 şoför bulunur. Müşterilerimizi bir an önce yeni evlerine taşımak için bütün alt yağımızı seferber ediyoruz. Profesyonel Adana evden eve nakliyat firması olarak Adana Ankara evden eve nakliyat için çok tecrübeli bir firmayız bize ulaşın.

Eşyanın durumuna göre Adana Ankara nakliye işlemi en fazla 48 saat içinde tamamlanır. Adana da sabah yüklenen eşyalar eğer çok değil ise bazen aynı gün bile teslim edebiliyoruz. Fakat çok eşyalar da örneğin 4+1 gibi ertesi günü bulabilir. İşçilik ve yükleme süresi zaman aldığında çok eşyaları ertesi güne mutlaka teslim ediyoruz.

 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.