Adana Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Firmaları

Metro Evden Eve  Nakliyat Taşımacılık olarak Tüm ev eşyalarınız baloncuklu naylon ile paketlenir. Eşyalarınızın taşınması sırasında en önemli işlem korunaklı şekilde paketleme işidir. Aksi halde evden eve nakliyat olma özelliği ortadan kalkar. Normal hamallarda bu işi yapabilir. Siz eşyalarınıza önem veriyorsanız profesyonel bir Adana evden eve nakliyat firması seçmelisiniz. Metro Evden Eve Nakliyat olarak tüm eşyalarınızı detaylı şekilde paketliyoruz. Hem hijyenik hem korunaklı olması bizim için çok önemlidir.Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir.

 

Adana Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

Evden eve nakliyat paketleme hizmetimizi detaylı olarak anlatalım. Evinizde bulunan tüm eşyalar  önce streç film ile sarılır. Sonra koruma amaçlı baloncuklu naylon ile sarılır. Hemen hemen her eşyalarınıza göre tasarlanmış paketleme malzemeleri ile çalışıyoruz. Koltuklar,mobilyalar,beyaz ev eşyaları gibi tüm eşyalarınıza özel malzemeler kullanıyoruz. Özellikle şehirler arası ev taşıma için 2 katlı baloncuklu naylon ve kılıflar kullanıyoruz. Bu işi profesyonel olarak yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Ev Taşıma Sırasında Mobilya Paketleme

Mobilyalar en hassas eşyalar olduğundan paketlenmesi zorunluluk halindedir. Biz firma olarak mobilyalarınızı söküyoruz ve üzerin de bulunan vidaları da sökerek birbirine temas etmeyecek şekilde paketliyoruz. Paketleme malzemesinin kaymaması için tek kullanımlık film kullanarak sabitliyoruz. Tabi paketleme kadar önemli olan diğer bir konuda araçlar ve araçtaki yerleri yani istif işlemidir. Bizim araçlarımız çelik kasa ve içi halı döşeli ev ortamı gibidir. Size mobilyalarınızın kusursuzca taşınacağı sözünü verebiliriz.

Beyaz Eşyaların Paketlenmesi

Tüm beyaz eşyalar söküldükten sonra emniyet tertibatları takılır ve paketlenir. Beyaz ev eşyaları( çamaşır,bulaşık,kurutma ) kalın balonlu naylon ile sarılır. Çizilmesi söz konusu olamaz. Ama yinede belli bir tecrübe ile taşınmalıdır. Paketlendiğinde bu eşyaların kapak kısımları belirlenmeli ve işaretlenmelidir. Çünkü işçi arkadaşlar eşyaları sırtına alarak taşır. Eğer kapak kısmı sırta dayanır ise kapak yamulur. Gördüğünüz gibi taşıma işlemi tecrübeli kişi yada firmalar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde çok başınız ağrır.

Diğer tüm eşyalarınız aynı sistem ile paketlenir ve taşınır. Bu yazıları bir İnternet ustası yazmıyor. Ben bire bir evden eve nakliyat personeli olarak yaşadığım deneyimlere göre yazıyorum. Bugün bilgi almak için bana ulaşın yada Facebook sayfamızdan da mesaj atabilirsiniz veya iletişim bölümünden Cep numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teklif alabilirsiniz.