Adana Metro Nakliyat  Adana Ev  Ofis Taşımacılığı hizmetleri profesyonel olarak yapılır. Hacmi  yada sektörü ne olursa olsun tüm işyerlerinin taşımacılığını yapacak alt yapıya sahibiz. Adana evden eve nakliyat işleminde olduğu gibi büro ve ofislerin taşınma işlemlerin de paketleme ofis mobilyalarının montajı ve yüksek katlarda bulunan büroların asansörlü taşımacılığı da tarafımızca yapılır. Ofis de bulunan dolaplar,masalar ve tarzı mobilyaların sökülüp takılması,dosya ve klasör tarzı malzemelerin toplanması işlemlerini de yapıyoruz. Onun yanı sıra eşya depolama hizmeti veren bir firmayız. Gerek ambalaj olsun gerek depo olsun bunların tamamı şirketimiz de mevcut olup 7/24 Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

 

Adana Ev Ofis Taşıma Şirketleri

Adana Ev ofis taşıma şirketi olarak tüm ofisinizin taşınma sorumluluğunu üzerimize alıyoruz. Adana’nın Bölgelerinde bulunan tüm ofis büro taşıma işlerinizde bize ulaşın. Tam hizmet taşıma ile sizi bu dertten kurtaralım. Ekiplerimiz usta ve bu işe gönül vermiş güler yüzlü personellerden oluşur. Hizmetlerimiz bugüne dek mimar ofisi taşıma,inşaat ofisi taşıma işleri ile başlamış ve daha sonra büyük boyutlu iş yerlerinin taşımacılığını yapacak seviyeye gelmiştir.

Ödüllü bir ev ofis büro taşıma şirketi ile taşınmak isterseniz biz seve seve bu işi sizin için yaparız. Bugüne dek 2000 den fazla ofis taşıma işine imzamızı attık. Başarılı çalışmalarımız sayesinde  %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Aslında misyonumuz da tam olarak bu. Yani memnun müşteriler yaratarak işimiz ve şirketimizi marka haline getirmektir. Personellerimiz bu konuda eğitilerek profesyonelliğin getirdiği gibi çalışır vaziyete getirilir.

Adana Ev Ofis Büro Taşıma Fiyatları ?

Adana’da ve tüm Türkiye’de Ev, Büro ve ofis taşıma fiyatlarımız Ev; oda sayısı ,kat yüksekliği ve gidilen mesafeye göre değişkenlik gösterir. Kesin fiyatlar yüz yüze görüşme sonrası belirlenir. Ancak ortalama ve ön bilgi amaçlı bir fiyat isterseniz verebiliriz. Mesela  2+1 Evinizin 5. kattan alınıp 5. kata taşınacağını varsayalım ; bu işte iki tarafa asansör kurulacağı için maliyet net olarak taban fiyat  1200 civarı olacaktır. Ofis ve Büro taşıma işlemleri de aynı şekilde katların yüksekliğine ve Ofis ve Büro da ki eşyanın çokluğuna göre fiyatta değişkenlik gösterebilir. Tabi yine söylediğimiz gibi yüz yüze görüşmekte fayda var çünkü ; taşınma günü ekspertiz yapılmayan taşınmalarda sorun çıkabiliyor günümüzde binlerce örneği vardır bunları müşteriden birebir duyuyoruz. pazarlık payımız her zaman vardır.

Asansörlü Ev Büro ve Ofis Taşıma İşlemleri Nasıl Gerçekleşir ?

Çok yüksek katta bir Ev veya Ofis veyahut  Büro da çalışmalarınızı sürdürüyor ve taşımak istiyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Modüler asansörlü sistem ile bu işi bir kaç saat içinde gerçekleştiriyoruz. 24. kata kadar çıkabilen asansörümüz ile bina dışından direk Ev, ofis, Büro’nun içine taşıma yapıyoruz.  Bu işlem çok kısa zaman aldığı için işiniz de fazla aksamıyor. Bugün sizde fiyat teklifi yada detaylı bilgi almak için bizi 05524510113 numaralı telefondan arayabilirsiniz.Facebook sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.