Adana Garantili Sigortalı Asansörlü Nakliyat Taşımacılık

Metro nakliyat ve  Adana garantili sigortalı asansörle taşımacılık  firmalarının yaptıkları sigorta yada siz müşterilerin yaptırabildiği sigorta türüdür. Nasıl yaptırmanız gerektiğine gelecek olursak; ilk önce eşyanızın değerini belirlemeniz ve sigorta sözleşmesinin neleri kapsadığı hakkında bilgi sahibi olmanız sizin yararınıza olacaktır. Aklınıza gelebilecek soruları sigorta firmanıza danışıp detaylı bilgi almalısınız. Sigortalı nakliyat yukarıdaki videoda bahsettiği gibi hırsızlık,doğal afet gibi olası maddi hasarları kapsamaktadır. Bir evden eve nakliyat firmasının elemanı eşyanızı taşırken kırarsa bunu sigorta firmaları bazı durumlarda karşılamıyor maalesef.

Adana Taşımacılık Firması Sigortalı Nakliye

Kendiniz sigorta yaptırmanız için eşyanın taşınacağı aracın plakası ,şoförün kimlik numarası ,eşyanın yükleme ve boşaltma tarihi gibi bilgileri sigorta firmanıza bildirmeniz gerekmektedir. Nakliyat yapan firmamızın sigorta firmalarının zararı karşılamadığı hallerde devreye girdiği durumlardan bazıları şunlardır;beyaz eşya arızaları,plazma televizyon arızaları,mobilyalarda oluşan hatalar vb. Adana  sigortalı nakliyat şartlarımız arasında ,örneğin plazma televizyon orijinal kutusu mevcut değilse sözleşmelerimizde yazdığı üzere doğacak hasardan firmamız sorumlu değildir.Kısacası Adana Evden eve nakliyat riskli bir iştir ve sorumluluğu sadece firmaya yüklemek yanlış olur.Müşterilerinde yerine getirmekle yükümlü olduğu sorumluluklar vardır.

Sigortalı Nakliyat Nedir?

Adana Sigortalı   şehirler arası nakliyat Emtia Sigortası ile malların bir yerden diğer bir yere taşınması, bu taşıma sırasında karşılanan tehlikeler ulusal ve uluslararası ekonomiler için göz ardı edilmeyecek derecede önemli olgulardan biridir. Dolayısıyla malların taşınması sırasında karşılaşacakları tehlikeleri güvence altına alması Nakliyat Emtia Sigortalarının konusunu oluşturmaktadır. Önceleri denizlerde başlayan taşımacılık daha sonra demiryolları ve karayollarını günümüzde ise havayollarını da kapsamına almıştır.. Taşımacılığın gelişmesi ile birlikte Nakliyat Emtea Sigortalarının kapsamı büyümüş, taşımacılığın doğal tehlikelerine ilave olarak malların doğal niteliklerinden doğan tehlikeler ile bazı ticari tehlikeleri de kapsama dahil edilmiştir.

Adana Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Adana şehirler arası nakliyat esnasında mutlaka eşyalarınız değerince taşıma sigortası yapıyoruz. Nakliyat sigorta poliçeniz verdiğiniz bilgiler doğrultusunda düzenlenerek yükleme öncesi size teslim ediliyor. Ancak bu durumda mutlaka fatura kesilme zorunluluğu doğduğundan faturasız işlem yapmamız mümkün değildir. Kısacası fiyatlara KDV eklememiz gerekir.