Adana METRO Evden Eve Nakliyat Tanıyalım ?

Metro Nakliyat Adana merkezli olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir. Birden fazla araçla müşterilerine hizmet veren Metro Nakliyat gerek teknolojik gerekse bakım konularını birinci plana koyarak araçlarını sürekli olarak güncel tutmaktadır.

Metro Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ile taşıma öncesinde tüm süreçleri planlayarak sizlere sorunsuz bir taşıma süreci yaşamanızı sağlamaktadır.

Eşyalarınızı bize teslim ettiğinizde zamanında sorunsuz bir şekilde yeni evinize, iş yerinize veya deponuza temiz bir şekilde nakil olacağından emin olabilirsiniz. Metro Nakliyat olarak Adana’da ki nakliyat firmalarının zirvesindeyiz. Şehir içi evden eve nakliyat veya şehirler arası nakliyat yapıyoruz ve bunu en az 5 yıllık iş deneyimi olan elemanlarımızla yapıyoruz.

Metro Nakliyat olarak işimizi sağlam yapıyoruz ve eşyalarınızı taşımadan önce sigortalıyoruz. Bize yılların verdiği tecrübe sayesine her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni evinize veya yeni işyerinize güvenli ve dikkatli bir şekilde teslim ediyoruz.

Gelecek yıllarda da bu güvenilir kalite ve hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Biz Metro Nakliyat olarak amacımız sektördeki alanımızda başarılı ve kaliteli bir isim olarak kalıcılığımızı korumaktır ve siz değerli insanların evlerine veya iş yerlerini taşırken “işte taşıma işi böyle olur.” Dedirtmektir. Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen “K3 Yetki Belgesi” ne sahiptir.

Yaşamımızda nakliyat alanı içerisinde uzman ekibi ve gelişmiş ekipmanları ile kusursuz hizmetler sunan Metro Nakliyat, müşteriye iyi hizmet vererek memnuniyet sağlamaktadır. Taşıma isteklerinize anında karşılık vererek ve yapılan hazırlık çalışmaları sonrasında taşıma günü belirlenmektedir.

 

  • Güvenilir Nakliyat; Binlerce referans
  • Memnuniyet; Binlerce mutlu müşteri
  • Kalite; 7/24 Süreç Takibi