Firmamız Adana’dan diğer tüm bölgelere parça eşya taşıma hizmeti verir. Anlaşılacağı gibi bu servisimiz bir yada birkaç parça eşya için geçerlidir. Çünkü bu taşıma sisteminde araçta yerler metre küp olarak hesaplanır. Çok fazla hacimli eşyalar parça eşya olarak görülemez. Bu eşyalarınızın teslimatı gittiği il yada ilçelere göre değişir. Fakat yinede 48 saat içinde teslim etmeye çalışıyoruz. Kesin zaman vermemiz mümkün değildir. Parça eşya araçlarımız toplama ve dağıtım yaptığından dolayı o gün için hava ve yol durumlarını kestirmemiz mümkün değildir.

 

 

Ülke  Geneli Parça Eşya Taşıma

Adana Metro Nakliyat parça eşya taşıma servisi olarak Türkiye çapında tüm bölgelere servis yapıyoruz.  Adana Ankara arası parça eşyataşıma için her gün seferimiz vardır. Ama yinede 2 gün önceden yük bildirimi yapmanız gerekir. Böylelikle yük yada eşyanızın hacmi hesaplanarak araçta yeri ayrılır. Tabi bunun için gidiş güzergahı da önemlidir.  Yükleme ve boşaltma sırasına göre yer belirliyoruz. Böylelikle indirme işlemleri kolay olacaktır.

Birden Fazla Parça Eşya Taşıma

Bir yada birkaç parça eşya taşımamız elbette mümkün. Burada önemli olan parça eşyaların acil taşınamayacağnı bilmenizdir. Bugün yükleyip yarın teslim etmemiz mümkün değildir. Bu tip taşımalar özel taşımaya girer ve yüklerinizi özel araçlarla gönderebiliriz. Adana evden eve nakliyat gibi komple eşyalarda parça olarak taşınamaz.Parça eşyadan kastımız küçük ve ağır olmayan eşyalar için geçerlidir.

Adana Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

Adana parça eşya taşıma için şehir içinde uygun araçlarımız mevcuttur. Pikap ve kamyonet tarzı araçlar ile bir mahalleden diğer bir mahalleye parça olarak eşyalarınızı taşıyabiliriz. İster sade araç verebilir yada eleman destekli araçlarımızı gönderebiliriz. Bu taşıma hizmetimizde de montaj ve paketleme işlerini sizin için yapıyoruz. Yada çok yüksek katlara mobil asansör kuruyoruz.