Adana Metro Nakliyat olarak bu Servisimizin asıl hedefi hem sizinle tanışmak hemde eşyalarınızı görüp size en uygun nakliyat planını oluşturmaktır. Bu şekilde taşınma günü ortaya çıkabilecek aksaklıklarında önüne geçmiş oluyoruz.  Firmamız verdiği sözü sonuna kadar yerine getirmeye odaklanır her zaman. Bunu ekspertiz hizmetimiz sayesinde yerine getiriyoruz. Eşyaları görmeden fiyat vermek çok sağlıklı olmayacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz İle Doğru Planlama

Adana’da  Nakliyat İçin Ekspertiz

Genelde  müşteriler ve firmalar arasında iş başına gelince sorunlar çıkar. Bunu sebebi firmaların taşıma detayı hakkında yeteri bilgiye sahip olmamasıdır. Telefonda verilen bilgiler yeterli olmayabilir. Eşyalarınızı size göre azdır fakat nakliyeci bunu çok olarak değerlendirebilir. Bu tür olayların önüne geçmek için mutlaka ekspertiz talebinde bulunun. Fiyat farkı istenmesinden dolayı pek çok müşteriler mağdur olduğunu duyuyoruz. Biz bunu yapmamak için bütün önlemleri alırız.

Fiyat harici de bazı sorunlar çıkabilir. Örneğin asansörün kurulacağı yer.Yada söylediğiniz katın yüksekliğine ek asma kat olup olmadığı gibi bütün konular ele alınmalıdır. Aksi halde inanın zaten stresli olan taşınma deneyiminiz kabusa dönüşebilir. Bu durumları fırsata çevirmeye çalışacak pek çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle şehirler arası taşıma işlemlerinde başınıza gelebilir. Adana evden eve nakliyat firmaları arasında bu tür firmaları pek bulamazsınız. Genelde dürüst firmalardan oluşur.

Ekspertizden Sonra Bizimle Anlaşmak Zorunlu Değil

Biz ekspertiz hizmeti için ücret talep etmiyoruz. Yada ekspertiz yaptık diye bizimle anlaşmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Bu bizim işimizin bir parçası. Her zaman müşterilerimize en uygun hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Hatta yazılarımızı okuyan ve diğer illerden sadece bilgi almak için arayan kişilere de yardımcı oluyoruz. Burada amacımız sektörümüzün gelişmesi ve müşteri nakliyeci arasında bir güven oluşmasıdır.

Nakliyat en çok sorunun yaşandığı sorunların başında gelir.  Bu sebeple soruları en aza indirmenin yolu ekspertiz hizmeti almak ve doğru firma araştırması yapmaktan geçer. İnternet ortamında yapılan yorumlara çok da kanmayın derim bugün kendi şirketinize  kendinizin yorum yapması çok da zor değildir. Gerçek referans tavsiye etrafınızda taşınan kişilerin taşınma deneyimlerini sorun . En güzel referansı onlar verecektir.