Hastaneler, büyük bir alana kurulmalarıyla ve içerisinde bulunan cihazların hassasiyetiyle nakliye sektöründe önemli ve taşınması zor bir kalemi oluşturmaktadırlar. Adana Hastane Taşımacılığı, ekstra bir özen ve dikkat isteyen, geniş filoya sahip ve personel açısından zengin firmaların üstlenebileceği bir nakliye biçimidir. Adana evden eve nakliyat şirketimiz aynı zamanda  Hastane taşımacılığında özellikle cihazlar hassaslıklarıyla titiz bir çalışma gerektirmektedirler. Cihazlar haricinde, ilaçlar, ekipmanlar ve mobilyalar da hızlı ve hasar görmeden taşınmalıdır. Sektöründe deyimiyle fark yaratan Metro Nakliyat, Hastane Taşımacılığı alanında hızı, uygun fiyat politikaları ve disiplinli çalışmalarıyla öne çıkmaktadır. Sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız hastanelerinizdeki en küçük ekipmandan, en büyük ekipmana kadar tüm malzemelerinizi titizlikle paketlemekte ve güvence altına alarak taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

 

HASTANE TAŞIMACILIĞINDA LİDER

Sektörü domine eden firmalardan bir tanesi olan Metro  Nakliyat, hastane taşıma hizmetlerinde sizler için gönderdiği ücretsiz ekspertiz hizmetiyle, hastane taşınma işinizin tüm detaylarını tespit ettikten sonra, size özel fiyatlarla taşıma işleminizi gerçekleştirmektedir. Bu tespit sırasında taşınma işinizin tüm detayları itinayla belirlenip ihtiyaçlarınıza ve taşınacak malzemelerinize uygun nakliye hizmeti verilmektedir. Tüm detaylarını sizinle paylaşacağımız taşıma işlemlerimizde, 7 gün 24 saat hizmet verilmesiyle istediğiniz saat opsiyonlarına açığız. Tüm malzemeleriniz itinayla, havalı poşetlerle paketlendikten sonra, vinç, trans palet, makaslı palet ya da askı sistemi gibi uygulamalar ile eşyalarınız güven içerisinde yeni adresine tanışır. Büyük ve ağır ekipmanlarınız konusunda deneyimli personelimiz tarafından maksimum özen gösterilerek taşınma işlemi gerçekleştirilir. Söküm ve tekrar monte işlerinizi tüm hassaslığıyla tamamlayan Metro Nakliyat, Hastane Taşımacılığı alanında liderdir.

DENEYİMLİYİZ

Hastane gibi taşınması zor, ağır ve hassas malzemeler kadar, detaylı ve incelik isteyen malzemelerin de bulunduğu Hastane Taşımacılığı işinde, sektörün lider firmalarından bir tanesi olan Metro  Nakliyat farkını ortaya koyuyor. 33 yıllık deneyimini, genç ve yenilikçi anlayışıyla birleştiren firma, Hastane Taşımacılığında gerekli olan steril koşulları da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sağlıyor. Metro Nakliyatla, Hastane Taşımacılığı yeni bir ivme kazanırken, müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlar, kaliteli ve güvenilir hizmet, zamanında teslimat ilkelerini prensip edinmiş firmamızla çalışmak siz müşterilerimiz için bir ayrıcalık olacaktır.