Adana Ev Taşıma Firmaları Asansörlü

Yüksek katlı apartman dairelerinden eşya taşıma oldukça zahmetli bir iştir. Adana Asansörlü taşımacılık  sisteminin ilk çıktığı andan itibaren bu iş kolaylaşmıştır. Firmamız yüksek katlarda  örneğin 2. kat üzeri binalarda mutlaka asansörlü nakliyat sistemini kullanmaktadır. Bu işlem bize hem zamandan kazandırıyor ve hemde eşyaların zara görmesini engellemiş oluyor. Aynı zamanda çalışanların daha az yorulmasını sağlıyor.  Ancak asansör kullanımında vazı riskler vardır bu yüzden eğitimli kişiler tarafından kullanılmalıdır. Asansör evinizde bulunan en geniş pencere yada balkona kurulmalıdır.

Bunun sebebi eşyaların kolayca sığabilmesi amaçlıdır. Bir gün önceden asansör kurulacak yer tespit edilmeli ve emniyet şeridi çekilmelidir. Asansörün kurulacağı alanda park eden araçlar o bölgeden çekilmelidir.  Yüksek gerilim hatlarının geçtiği bölgelere asla asansör kurulmasına müsade etmeyiniz. Çok rüzgarlı yada yağışlı havalarda asansörlü nakliyat yapılamaz. Hava şartlarının uygun olacağından emin olmamız gerekir.

Adana Asansörlü Taşımacılık Şirketi

Adana  asansörlü taşımacılık  hizmetinin amacı; Dar merdivenler,yüksek katlarda eşyalarınızın hasar görmesini ve ayrıca çalışan personellere kolaylık yönünden çağımızın getirdiği en müthiş yeniliklerden birdir. Adana asansörlü nakliyat, Adana asansörlü nakliyat, Adana asansörlü taşıma, Adana asansörlü nakliye

Adana  Asansörlü nakliyat demek; binanın içine girmeden tamamen dış cepheden balkona kurulmak kaydıyla yapılan bir işlemdir.Asansörlü nakliyat yapabilmek için öncelikle evinizin konumu ve balkon kapılarınızın bu işlem için geniş olması ve balkonda demir şebeke olmaması gerekir .Örneğin balkonunuzun önünde ağaç veya elektrik telleri geçiyorsa  asansörlü nakliyat yapılamamaktadır.

Asansör hizmetinden faydalanabilmek için, evinizdeki balkonların eşyalarınızın geçeceği kadar geniş olması ve asansörün rahatlıkla yanaşabileceği bir ortam olması gerekmektedir asansör kurma işlemi 2.kattan itibaren geçerlidir 1.kata asansör kurulamamaktadır. Adana nakliyat asansörü kullanılabilmesi için bize telefonla ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Adana evden eve nakliyat hizmetimizde şu şekilde olacaktır;asansörü şehir dışına götürme imkanımız olmadığından,gittiğimiz illerdeki   asansörlü nakliyat firmalarının asansörlerini kiralayarak evden eve asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Kullanımındaki  kolaylık sizleri taşınma stresinden kurtaracak ve zamandan %100 tasarruf etmiş olacaksınız ve eşyalarınız kesinlikle zarar görmeden taşınacaktır.

Adana Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Adana asansörlü taşıma fiyatlarımızı kat yüksekliği ile direk alakalı olarak işler. 1 ve 10 katlar arası taşımalar için standart fiyatlar ve daha yüksek katlar için anlaşmalı fiyatlar işler. Net fiyat almak için ekspertiz hizmeti yapılmalı asansör kurulacak kat ver alan mutlaka tespit edilmelidir. Hemen fiyat teklifi almak için  bize 0552 451 01 13 numaralı  telefondan ulaşabilir yada Facebook sayfamız üzeri mesaj atabilirsiniz.