Adana Şehirler Arası Ev Taşıma Firmaları

Firma olarak ülke çapında Adana  şehirler arası nakliyat evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Özellikle atama dönemlerinde memur arkadaşların taşıma işlerini güvenli şekilde yapıyoruz. Taşıma esnasında sigorta ve sözleşme gibi bütün detayların üzerinde önemle duruyoruz. Size uygun fiyatı sunabilmek için eşyanın bulunduğu adrese gelip öncelikle evinizde bulunan eşyaların azlığına ve çokluğuna dikkat edip ize en uygun fiyatlı hizmeti sunuyoruz. Eşyanın durumuna göre küçük kamyon veyahut büyük kamyon gönderiyoruz. Tabi bu eşyalar aynı istikamete taşınmak zorunda.  Yol uzun olduğundan paketleme ve istif konusu son derece önem taşımaktadır.

Şehirler arası nakliyat firması olarak bu işte 15 yılı aşkın tecrübeye sahibiz. En iyi şekilde taşıma yapacak kıvama geldiğimizi düşünüyorum.  Önem verdiğimiz diğer bir konu ise zamanında teslimat. Planlarımızı söz verdiğimiz tarihe göre yapıyoruz. Allah korusun kaza bela harici eşyalarınız söz verilen zaman diliminde size teslim edilecektir.  Ortalama Ülkemizin her köşesine en fazla 36 saat içinde teslimat yapıyoruz. Kısa mesafelerde Örneğin Adana Ankara arası evden eve nakliyat 24 saat içinde yapılabiliyor. Zaman zaman aksilikler yaşansa da istisnalar kaidemizi bozmaz. En hızlı ve güvenli aynı zamanda uygun fiyatlı şehirler arası nakliyat yapmak bizim işimiz.

Adana Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Adana şehirler arası evden eve nakliyat işlemine  karar verdiğiniz andan itibaren bir plan yapmaya başlayın.Örneğin resmi işlerden başlayabilirsiniz elektrik,su,doğal gaz,gibi işlerinizi organize edin.Eşyalarınız numaralı kolilere koyun.Gidecek veya gitmeyecek eşyalarınızın listesini yapın.Adana  şehirler arası nakliye firmasının ekspertiz hizmeti yapmasını sağlayın.Çalışacağınız firmaya taşınma gününüzü en az 3 gün önceden bildirin.

Metro  Nakliyat olarak bizim yapacağımız işlemler evinizin konumunu ,eşya durumunu belirledikten sonra taşınma gününü belirler.Daha sonra nakliyat günü geldiğinde sözleşme yapılır,sigorta poliçeniz hazırlanır.Eşyalarınız profesyonel bir şekilde paketlenir.Teslimat tarihi belirlenir ve istenmeyen bir durum olmadığı takdirde (kaza,arıza)gibi söz verilen tarihte eşyalarınız teslim edilir.Teslim etme işlemi ; eşyalarınız oda oda yerlerine koyulur beyaz eşyalarınız yerine montaj yapılır,mobilyalarınız montaj yapılır ve Adana şehirler arası nakliye işlemi böylelikle son bulur.Metro Nakliyat olarak ülkemizin her köşesine taşımacılık yapmaktayız.

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

Özellikle tayin dönemlerinde öğretmen,polis,asker kardeşlerimizin Batı, Ege,İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki görev yerlerine taşınmasında 21 yıllık tecrübeye sahibiz.İL il ve ilçe ilçe her köşeye ev taşımacılığı yapacağımızdan endişeniz olmasın.Bu konularda firmamıza güvenebilir ve dilediğiniz yerden araştırabilirsiniz.Firmamız o bölgelerdeki hassasiyetin bilincinde olarak hareket eder ve gizlilik esasında taşımacılık yapar. Adana evden eve nakliyat  ile güvenle taşının.

Türkiye’nin tüm İl ve İlçelerine ev ofis fuar nakliyemiz mevcuttur. Size bir telefon kadar yakınız detaylı bilgi için lütfen bizimle 0552 451 01 13 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Adana Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Adana şehirler arası nakliyat fiyatlarımızı her zaman % 15 indirimli olarak düzenlenir. Fiyatları gidilen il ve katların yüksekliği eşya miktarı belirler. Biz firma olarak her araca 2 ev eşyası yükleyerek maliyetleri düşürüyoruz. Bunun için her iki müşterimizin de aynı yol güzergahına taşınıyor olması şart. Örneğin Adan’dan Eskişehir ve Bursa istikametine taşınan müşterilerimiz güzergah üzeri sayılır. Bunları önce Bursa ve sonra Eskişehir olarak yüklüyoruz. Böylelikle mazot masraflarını düşürmek kaydı ile fiyatlarımızı da makul hale getiriyoruz.

Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık

Adana evden eve nakliyat  sigortalı şehirler arası  nakliyat firmalarının yaptıkları sigorta yada siz müşterilerinde yaptırabileceği sigorta türüdür. Nasıl yaptırmanız gerektiğine gelecek olursak;ilk önce eşyanızın değerini belirlemeniz ve sigorta sözleşmesinin neleri kapsadığı hakkında bilgi sahibi olmanız sizin yararınıza olacaktır.Aklınıza gelebilecek soruları sigorta firmanıza danışıp detaylı bilgi almalısınız. Sigortalı nakliyat yukarıdaki videoda bahsettiği gibi hırsızlık,doğal afet gibi olası maddi hasarları kapsamaktadır.Bir evden eve nakliyat firmasının elemanı eşyanızı taşırken kırarsa bunu sigorta firmaları bazı durumlarda karşılamıyor.

Şehirler Arası Taşımacılık İletişim

Kendiniz sigorta yaptırmanız için eşyanın taşınacağı aracın plakası ,şoförün kimlik numarası ,eşyanın yükleme ve boşaltma tarihi gibi bilgileri sigorta firmanıza bildirmeniz gerekmektedir.Hemen fiyat teklifi almak için  bize 0552 451 01 13 numaralı  telefondan ulaşabilir yada Facebook sayfamız üzeri mesaj atabilirsiniz.